GOLDBIT

POKOJE GOŚCINNE

WITAMY    OFERTA    POKOJE    DOJAZD    CENNIK    REGULAMIN

Środa Śląska
ul. Rakoszycka 2M

telefon: 695 618 194

e-mail: pokoje@goldbit.pl

POKOJE GOŚCINNE

   OFERTA

  Oferujemy Państwu nocleg w przytulnych pokojach z łazienkami. Pokoje położone są w spokojnym miejscu blisko centrum Środy Śląskiej (około 10 minut spaceru do średzkiego rynku). Oferujemy noclegi na krótsze i dłuższe pobyty. Oferowane ceny zależne są od długości pobytu i liczby osób w pokojach. Zapraszamy zarówno turystów odwiedzających nasz region, jak i pracowników przybywających w nasze strony w celach zawodowych. Wystawiamy faktury VAT.

  Środa Śląska położona jest około:
- 16 km od autostrady A4;
- 18 km od granic Wrocławia;
- 25 km od Stadionu Miejskiego we Wrocławiu;
- 30 km od wrocławskiego rynku;

   Aktualnie w ofercie dostępne są trzy pokoje: 1(2)osobowy, 2(3) osobowy oraz 3(4)osobowy. Całkowita liczba miejsc noclegowych to 6-9 miejsc w zależności od konfiguracji. W każdym pokoju znajduje się telewizor LCD. Szczegółowy opis pokojów znajduje się na stronie Pokoje. W budynku znajduje się również ogólnodostępny aneks kuchenny, którego opis znajduje się również na tej samej stronie.

  Dla naszych Gości udostępniony jest darmowy bezprzewodowy Internet!

  W cenę noclegu wliczona jest kawa, herbata!

  Aktualne ceny prezentowane są na stronie Cennik. Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem. Określone zostały w nim warunki rezerwacji oraz korzystania z naszego obiektu.

   Ze względu na ograniczenia architektoniczne nasz obiekt nie jest niestety przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Poszczególne pokoje znajdują się na kolejnych kondygnacjach, a w budynku nie ma windy.

Pokój

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!